Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://boguchwala.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-przy-mlynie.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i44813.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://boguchwala.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-przy-mlynie.html
https://boguchwala.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-przy-mlynie.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i44813.html

Udostępnij

Zdjęcie

Apartamenty przy Młynie

Boguchwała, Cicha 2D

Kamil Zawojski

Skontaktuj się

Apartamenty przy Młynie

Boguchwała, Cicha 2D

Boguchwała, Cicha 2D

Apartamenty przy Młynie

Apartamenty przy Młynie

Termin realizacji
IV kwartał 2026
Ceny
od 8 300 zł/m²
Metraże
od 37,65 do 66,82 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

IV kwartał 2026

Ceny

od 8 300 zł/m²

Metraże

od 37,65 do 66,82 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 346 380 zł

3 pokoje

od 473 172 zł

Inwestycja realizowana przez:

SGL Deweloper

Kamil Zawojski

ul. Chłopickiego 3

Rzeszów 35-210

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaA13 59,69 m² 8 600 zł/m² 2/2 3 513 334 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
513 334 zł 59,69 m²
8 600 zł/m² 3 pok.
A13

MieszkanieWirtualna wizytaB21 53,65 m² 8 700 zł/m² 1/2 2 466 755 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
466 755 zł 53,65 m²
8 700 zł/m² 2 pok.
B21

MieszkanieB25 66,82 m² 8 300 zł/m² 2/2 3 554 606 zł
Mieszkanie
554 606 zł 66,82 m²
8 300 zł/m² 3 pok.
B25

MieszkanieB24 60 m² 8 500 zł/m² 1/2 3 510 000 zł
Mieszkanie
510 000 zł 60 m²
8 500 zł/m² 3 pok.
B24

MieszkanieB2 46,45 m² 8 600 zł/m² parter/2 2 399 470 zł
Mieszkanie
399 470 zł 46,45 m²
8 600 zł/m² 2 pok.
B2

MieszkanieB3 51,54 m² 8 400 zł/m² parter/2 2 432 936 zł
Mieszkanie
432 936 zł 51,54 m²
8 400 zł/m² 2 pok.
B3

MieszkanieB4 45,52 m² 8 600 zł/m² parter/2 2 391 472 zł
Mieszkanie
391 472 zł 45,52 m²
8 600 zł/m² 2 pok.
B4

MieszkanieA1 46 m² 8 800 zł/m² parter/2 2 404 800 zł
Mieszkanie
404 800 zł 46 m²
8 800 zł/m² 2 pok.
A1

MieszkanieA2 45,49 m² 8 800 zł/m² parter/2 2 400 312 zł
Mieszkanie
400 312 zł 45,49 m²
8 800 zł/m² 2 pok.
A2

MieszkanieA5 57,20 m² 8 300 zł/m² 1/2 3 474 760 zł
Mieszkanie
474 760 zł 57,20 m²
8 300 zł/m² 3 pok.
A5

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

SGL Deweloper

Kamil Zawojski

ul. Chłopickiego 3

Rzeszów 35-210

795 549...

795 549 440

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij