Serce 0 Ulubione

Małe domy Boguchwała - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

460 000 zł99,69 m² 4 614,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Boguchwale zaledwie 9km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł93 m² 9 623,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma do zaoferowania parterowy dom w stylu kanadyjskim z 2011 r. z dużym ogrodem na 10,5 arowej działce w Boguchwale. Atuty domu szkieletowego: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

600 000 zł85 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania ostatnią środkową szeregówkę zlokalizowaną na kameralnej inwestycji w Boguchwale, składającej się jedynie z 3 segmentów. Powierzchnia całkowita domu: 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słowackiego

Boguchwała,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Sprzedam dom W zabudowie szeregowej 85m Przedstawiam Państwu nową inwestycje domu jednorodzinnego, w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w Boguchwale przy ulicy Juliusza Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Ostatni! W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Boguchwale przy ul. Juliusza Słowackiego Bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Boguchwała,podkarpackie

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży murowanego domu wolnostojącego o powierzchni 65 m2, położonego na 3-arowej działce w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w Boguchwale usytuowany na 3 arowej działce. Nieruchomość posiada 2 osobne sypialnie, kuchnię oraz łazienkę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Boguchwała,podkarpackie

199 000 zł51 m² 3 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:910 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość w malowniczej miejscowości Boguchwała, zaledwie kilka kilometrów od Rzeszowa. Dom o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Mamy idealną propozycję! Biuro Nieruchomości Rzeszowskie z dumą przedstawia nową inwestycję - domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w Boguchwale. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

550 000 zł91 m² 6 051,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Zapraszamy do nowego osiedla Rzeszowskich Nieruchomości, usytuowanego zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa, w urokliwym, otoczonym zielenią miejscu w Boguchwale. To wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Boguchwała,podkarpackie

309 000 zł90 m² 3 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ogłoszenie sprzedaży nieruchomości - dom do remontu w centrum Boguchwały. Prezentuje Państwu unikalną ofertę zakupu nieruchomości, która z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

445 000 zł125 m² 3 568,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni 124,70 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 6,21 ara. Na jednym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

475 000 zł125 m² 3 809,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

450 000 zł92 m² 4 875,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni 92,30 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 6,21 ara. Na jednym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

450 000 zł92 m² 4 875,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

195 000 zł74 m² 2 635,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu dom murowany w trakcie remontu (do wykończenia) znajdujący się w centrum miejscowości Boguchwała. Opis terenu: -dom o powierzchni użytkowej 74 m2 7 -arowa działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij