Działka Boguchwała
Boguchwała, podkarpackie
- 400 000 zł
- 3 939 m²
- 101,55 zł/m²
Piotr Kocur
Skontaktuj się
Działka Boguchwała
Boguchwała, podkarpackie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Działka Boguchwała
Zaktualizowane: 9 maja 2026
400 000 zł 3 939 m² 101,55 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 400 000 zł (101,55 zł/m²)
- Działka: 3 939 m²
- Media: prąd, gaz
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 09.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Racławówka, Boguchwała, rzeszowski, podkarpackie
Opis nieruchomości
Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Witam posiadam na sprzedaż wspaniałe działkę o powierzchni 39 arów. Działka posiada warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne (szczegóły ujęte w zdjęciach).
- Media w obrębie działki
- Świetna lokalizacja - 9 km do centrum Rzeszowa
- blisko zjazdu drogi ekspresowej s19
Dane działki:
NR: 160/9
obręb: Racławówka
Powierzchnia: 3939 m2
(...)
Piotr Kocur
663 158...
663 158 306
663 158 306