dowolna

Nowe mieszkania Boguchwała

55 ogłoszeń

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartamenty przy Młynie

Cicha 2D,Boguchwała

Mieszkania od 346 380 zł do 554 606 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:37,65 - 66,82 m²

Apartamenty przy Młynie to nasza nowa inwestycja na granicy Rzeszowa i Boguchwały. Ten nowoczesny projekt mieszkaniowy składa się z dwóch budynków, w których znajdzie się 49 mieszkań.

Szczegóły inwestycji

Mieszkanie 3-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,41 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku w zabudowie szeregowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Cicha,Boguchwała

Mieszkania od 66,71 m² do 66,71 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:66,71 - 66,71 m²

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Inwestycja zlokalizowana w Boguchwale k. Rzeszowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 -.

Szczegóły inwestycji

Cicha,Boguchwała

Mieszkania od 66,71 m² do 66,71 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:66,71 - 66,71 m²

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej w miejscowości Boguchwała tuż przy granicy z Rzeszowem. Funkcjonalne 4-pokojowa nieruchomość. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Cicha,Boguchwała

Mieszkania od 66,71 m² do 66,71 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:66,71 - 66,71 m²

4-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem boguchwała, ul. Cicha W sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej położone na piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły inwestycji

Stanisława Lema,Boguchwała

Mieszkania od 50,29 m² do 88,09 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:50,29 - 88,09 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 59,03 m , położone na trzecim.

Szczegóły inwestycji

Polna,Boguchwała

Mieszkania od 49,76 m² do 90 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:49,76 - 90 m²

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Prezentujemy nową, kameralną inwestycję w Boguchwale, która łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością. To.

Szczegóły inwestycji

Boguchwała

Mieszkania od 49,79 m² do 90 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:49,79 - 90 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiam Państwu nową, kameralną inwestycję w Boguchwale. Osiedle to zaledwie 10 segmentów w zabudowie dwulokalowej (łącznie tylko 20 mieszkań!), co gwarantuje.

Szczegóły inwestycji

Mieszkanie z ogródkiem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Justyna guzek  

Szczegóły ogłoszenia

274 080 zł27,20 m² 10 076,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 27,2 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż! Przedstawiam Państwu nową, kameralną inwestycję blisko Boguchwały ( w miejscowości Mogielnica). Osiedle to zaledwie 10 segmentów w zabudowie dwulokalowej (łącznie tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Boguchwała,podkarpackie

484 000 zł66,66 m² 7 260,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem boguchwała, ul. Cicha W sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej położone na piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości świetna inwestycja kilkanaście minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na parterze nowo powstającego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Akacjowa

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | Mieszkanie w zabudowie szeregowej Boguchwała | 64,41 m | 2 miejsca postojowe w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Boguchwała,podkarpackie

572 250 zł76,25 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Cicha

Boguchwała,podkarpackie

469 000 zł66,71 m² 7 030,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie wolne mieszkanie! W sprzedaży przestronne 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w zielonej, spokojnej okolicy- boguchwała ul.Cicha BEZ PROWIZJI BEZ PCC! OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

466 160 zł57,27 m² 8 139,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Boguchwała,podkarpackie

373 547 zł40,17 m² 9 299,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 64,41 m usytuowane na I piętrze. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Cicha

Boguchwała,podkarpackie

469 000 zł66,71 m² 7 030,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

460 433 zł57,27 m² 8 039,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Boguchwała,podkarpackie

379 000 zł50,82 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Boguchwała,podkarpackie

379 000 zł50,82 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy unikalny projekt deweloperski w Boguchwale - inwestycję stworzoną dla osób, które cenią sobie najwyższy komfort życia, prywatność oraz doskonałą komunikację z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

399 000 zł86,69 m² 4 602,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej sprzedawana w stanie deweloperskim, mogielnica, gm. Boguchwała. Na parterze funkcjonalny układ - 2 pokoje, salon z aneksem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

461 934 zł57,46 m² 8 039,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,46 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

462 531 zł59,03 m² 7 835,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

642 248 zł88,09 m² 7 290,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Boguchwała,podkarpackie

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Boguchwała,podkarpackie

379 000 zł50,82 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem - spokój i wysoki standard blisko Rzeszowa Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Boguchwała,podkarpackie

419 000 zł49,76 m² 8 420,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu najnowszą ofertę na lokalnym rynku nieruchomości - ekskluzywne, kameralne osiedle zlokalizowane w prężnie rozwijającej się Boguchwale. To propozycja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 64,41 m2 usytuowane na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy dwa miejsca postojowe. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

281 200 zł28 m² 10 042,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Boguchwała,podkarpackie

419 000 zł50,82 m² 8 244,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

420 378 zł50,29 m² 8 359,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

274 080 zł27,20 m² 10 076,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego w nowo powstającej inwestycji, zlokalizowanej w bliskim sąsiedztwie centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,43 m² 7 198,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i poddaszem - spokój i wysoki standard blisko Rzeszowa Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Polna

Boguchwała,podkarpackie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję w Boguchwale. To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii między spokojem przedmieść.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Boguchwała,podkarpackie

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Boguchwała,podkarpackie

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Boguchwała, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij